Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 168m3/h; 43dBA; ball; 2900rpm
EBM-PAPST
43,85 ₽
Номер продукта:
4412F/2
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 168m3/h; 43dBA; ball; 2900rpm"
| Additional functions: | speed sensor |
|---|---|
| Enclosure material: | PBT |
| Fan dimensions: | 119x119x25mm |
| Fan efficiency: | 168m3/h |
| Impeller material: | polyamide |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | leads x3 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 43dBA |
| Operating voltage: | 8...12.6V DC |
| Power consumption: | 5.3W |
| Rotational rate/speed: | 2900rpm |
| Supply voltage: | 12V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.