Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 114m3/h; 32dBA; slide; 1950rpm
EBM-PAPST
53,08 ₽
Номер продукта:
4412FGML
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 12VDC; 119x119x25mm; 114m3/h; 32dBA; slide; 1950rpm"
| Enclosure material: | PBT |
|---|---|
| Fan dimensions: | 119x119x25mm |
| Fan efficiency: | 114m3/h |
| Impeller material: | polyamide |
| Kind of Bearing: | slide |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.31m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 32dBA |
| Operating voltage: | 7...12.6V DC |
| Power consumption: | 2W |
| Rotational rate/speed: | 1950rpm |
| Supply voltage: | 12V DC |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.