Fan: DC; axial; 125x125x38mm; 126m3/h; 32dBA; ball; 1950rpm
OMRON
114,28 ₽
Номер продукта:
R89F-DS1238L
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 125x125x38mm; 126m3/h; 32dBA; ball; 1950rpm"
| Current rating: | 0.11A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 125x125x38mm |
| Fan efficiency: | 126m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | OMRON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 32dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Power consumption: | 2.64W |
| Rotational rate/speed: | 1950rpm |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.