Fan: DC; axial; 120x120x88mm; 33m3/h; 49dBA; IP54; Cutout: 92x92mm
STEGO
80,52 ₽
Номер продукта:
01880.1-00
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 120x120x88mm; 33m3/h; 49dBA; IP54; Cutout: 92x92mm"
| Current rating: | 63mA |
|---|---|
| Fan dimensions: | 120x120x88mm |
| Fan efficiency: | 33m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPO 018 |
| Mounting hole diameter: | 92x92mm |
| Noise level: | 49dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Power consumption: | 3W |
| Quantity in set/package: | 1pcs. |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.