Fan: DC; axial; 120x120x25mm; 220.8m3/h; 51dBA; ball; 4100rpm
OMRON
85,11 ₽
Номер продукта:
R89F-DS1225H
Информация о продукте "Fan: DC; axial; 120x120x25mm; 220.8m3/h; 51dBA; ball; 4100rpm"
| Current rating: | 0.47A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 120x120x25mm |
| Fan efficiency: | 220.8m3/h |
| Fan motor: | brushless DC |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | OMRON |
| Min. insulation resistance: | 10MΩ |
| Noise level: | 51dBA |
| Operating temperature: | -20...70°C |
| Power consumption: | 11.28W |
| Rotational rate/speed: | 4100rpm |
| Type of fan: | DC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.