Fan: AC; radial; Ø281x125mm; 2750m3/h; ball; 2750rpm; Ø: 280mm; IP44
EBM-PAPST
546,56 ₽
Номер продукта:
R2D280-AD10-16
Информация о продукте "Fan: AC; radial; Ø281x125mm; 2750m3/h; ball; 2750rpm; Ø: 280mm; IP44"
| Fan dimensions: | Ø281x125mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 2750m3/h |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller diameter: | 280mm |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | radial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Leads: | leads x6 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 2 |
| Power consumption: | 220W |
| Rotational rate/speed: | 2750rpm |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.