Fan: AC; radial; 400VAC; Ø270x162mm; 160m3/h; ball; 2710rpm; IP54
EBM-PAPST
741,76 ₽
Номер продукта:
R2D270-AB12-09
Информация о продукте "Fan: AC; radial; 400VAC; Ø270x162mm; 160m3/h; ball; 2710rpm; IP54"
| Fan dimensions: | Ø270x162mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 160m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | aluminium |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | radial |
| Lead length: | 1.085m |
| Leads: | leads x6 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Power consumption: | 375W |
| Rotational rate/speed: | 2710rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.