Fan: AC; radial; 400VAC; Ø175x63mm; ball; 2550rpm; IP44; black
EBM-PAPST
172,70 ₽
Номер продукта:
R2E175-AC91-05
Информация о продукте "Fan: AC; radial; 400VAC; Ø175x63mm; ball; 2550rpm; IP44; black"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.18A |
| Enclosure material: | steel |
| Fan dimensions: | Ø175x63mm |
| Fan motor: | M2E068-BF |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | steel |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | radial |
| Kind of motor: | 2-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...45°C |
| Power consumption: | 65W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2550rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.