Fan: AC; axial; Ø497x209.5mm; ball; 1510rpm; Ø: 500mm; IP54; Poles: 4
EBM-PAPST
603,90 ₽
Номер продукта:
A4D500-AM01-03
Информация о продукте "Fan: AC; axial; Ø497x209.5mm; ball; 1510rpm; Ø: 500mm; IP54; Poles: 4"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 2.77A |
| Fan dimensions: | Ø497x209.5mm |
| Fan motor: | M4D110-GF |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller diameter: | 500mm |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | F |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Leads: | terminal block |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 4 |
| Operating temperature: | -40...60°C |
| Power consumption: | 950W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 1510rpm |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.