Fan: AC; axial; 400VAC; ball; 1360rpm; IP54; Kind: 3-phase
EBM-PAPST
403,82 ₽
Номер продукта:
S4D450-AO14-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; ball; 1360rpm; IP54; Kind: 3-phase"
| Current rating: | 0.98A |
|---|---|
| Enclosure material: | steel |
| Fan motor: | M4D094-HA |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | plastic |
| Insulation class: | F |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -40...65°C |
| Power consumption: | 480W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 1360rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.