Fan: AC; axial; 400VAC; Ø515x185.2mm; 4500m3/h; ball; 1410rpm; IP54
EBM-PAPST
538,02 ₽
Номер продукта:
S4D450-GA14-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø515x185.2mm; 4500m3/h; ball; 1410rpm; IP54"
| Fan dimensions: | Ø515x185.2mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 4500m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Power consumption: | 355W |
| Rotational rate/speed: | 1410rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.