Fan: AC; axial; 400VAC; Ø300x72.5mm; ball; 1300rpm; IP44; black
EBM-PAPST
155,33 ₽
Номер продукта:
A4D300-AS34-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø300x72.5mm; ball; 1300rpm; IP44; black"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.14A |
| Fan dimensions: | Ø300x72.5mm |
| Fan motor: | M4D068-CF |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | polyamide |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...60°C |
| Power consumption: | 68W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 1300rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.