Fan: AC; axial; 400VAC; Ø251x84.5mm; 800m3/h; ball; 2520rpm; Ø: 250mm
EBM-PAPST
439,20 ₽
Номер продукта:
A2D250-AD26-05
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø251x84.5mm; 800m3/h; ball; 2520rpm; Ø: 250mm"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.26A |
| Fan dimensions: | Ø251x84.5mm |
| Fan efficiency: | 800m3/h |
| Fan motor: | M2D068-DC |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller diameter: | 250mm |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | F |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.47m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 2 |
| Power consumption: | 150W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2520rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 20AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.