Fan: AC; axial; 400VAC; Ø197x62mm; 940m3/h; ball; 2600rpm; IP44
EBM-PAPST
184,22 ₽
Номер продукта:
A2D200-AH18-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø197x62mm; 940m3/h; ball; 2600rpm; IP44"
| Air flow direction: | from impeller to motor |
|---|---|
| Colour: | black |
| Current rating: | 0.17A |
| Fan dimensions: | Ø197x62mm |
| Fan efficiency: | 940m3/h |
| Fan motor: | M2D068-BC |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Leads: | leads x7 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...45°C |
| Power consumption: | 68W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2600rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.