Fan: AC; axial; 400VAC; Ø161x62.5mm; 335m3/h; ball; 2800rpm; IP44
EBM-PAPST
151,28 ₽
Номер продукта:
A2D160-AA22-05
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø161x62.5mm; 335m3/h; ball; 2800rpm; IP44"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.19A |
| Fan dimensions: | Ø161x62.5mm |
| Fan efficiency: | 335m3/h |
| Fan motor: | M2D068-BC |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | F |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.35m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...40°C |
| Power consumption: | 40W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 20AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.