Fan: AC; axial; 400VAC; Ø150x55mm; 350m3/h; ball; 2800rpm; IP20
EBM-PAPST
165,92 ₽
Номер продукта:
W2S130-AA19-38
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; Ø150x55mm; 350m3/h; ball; 2800rpm; IP20"
| Fan dimensions: | Ø150x55mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 350m3/h |
| IP rating: | IP20 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Power consumption: | 41W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.