Fan: AC; axial; 400VAC; 200x200x56mm; 940m3/h; 59dBA; ball; 2600rpm
EBM-PAPST
225,70 ₽
Номер продукта:
S2D200-AH18-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 400VAC; 200x200x56mm; 940m3/h; 59dBA; ball; 2600rpm"
| Cable length: | 0.45m |
|---|---|
| Current rating: | 0.17A |
| Fan dimensions: | 200x200x56mm |
| Fan efficiency: | 940m3/h |
| Fan motor: | M2D068-BC |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 59dBA |
| Power consumption: | 68W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2600rpm |
| Supply voltage: | 400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.