Fan: AC; axial; 24VDC; 115/230VAC; 480m3/h; 51dBA; control cabinets
RITTAL
963,56 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3342500
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 24VDC; 115/230VAC; 480m3/h; 51dBA; control cabinets"
| Application: | control cabinets |
|---|---|
| Current rating: | 0.85A |
| Fan efficiency: | 480m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Noise level: | 51dBA |
| Operating temperature: | -10...55°C |
| Protection: | time-delay |
| Supply voltage: | 24V DC, 115/230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.