Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 125m3/h; 45dBA; IP54; RAL 7032
COBI ELECTRONIC
73,51 ₽
Номер продукта:
CV-150-32-230
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 125m3/h; 45dBA; IP54; RAL 7032"
| Body dimensions: | 150x77x150mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7032 |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 125m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | COBI ELECTRONIC |
| Mounting hole diameter: | 131x125mm |
| Noise level: | 45dBA |
| Operating temperature: | -40...70°C |
| Power consumption: | 22W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.