Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 120m3/h; 43dBA; ball; IP54
Alfa Electric
111,98 ₽
Номер продукта:
ALFA2300BPB
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 120m3/h; 43dBA; ball; IP54"
| Body dimensions: | 250x111x250mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Current rating: | 0.14A |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 120m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | Alfa Electric |
| Mounting hole diameter: | 234x224mm |
| Noise level: | 43dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 22W |
| Protection class: | I |
| Related items: | ALFA2000BPB, ALFAFBP20 |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.