Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 102m3/h; 39dBA; IP54
STEGO
119,74 ₽
Номер продукта:
01802.0-00
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230VAC; 120x120x38mm; 102m3/h; 39dBA; IP54"
| Current rating: | 0.1A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 102m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.1m |
| Leads: | clamps 2x2.5mm2, leads x2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FF 018 |
| Mounting hole diameter: | 176x176mm |
| Noise level: | 39dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 15W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.