Fan: AC; axial; 230VAC; 120m3/h; 49dBA; ball; IP55; 250x250x107mm
Alfa Electric
107,68 ₽
Номер продукта:
ALFAATV4200V
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230VAC; 120m3/h; 49dBA; ball; IP55; 250x250x107mm"
| Body dimensions: | 250x250x107mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Current rating: | 0.14A |
| Fan efficiency: | 120m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50...60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | Alfa Electric |
| Noise level: | 49dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 22W |
| Protection class: | I |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.