Fan: AC; axial; 230VAC; 110m3/h; 40dBA; IP55; 202x93x202mm; black
WEIDMÜLLER
166,63 ₽
Номер продукта:
FF-32-55/230V-BK
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230VAC; 110m3/h; 40dBA; IP55; 202x93x202mm; black"
| Body dimensions: | 202x93x202mm |
|---|---|
| Colour: | black |
| Current rating: | 0.18A |
| Fan efficiency: | 110m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50...60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | terminal block |
| Manufacturer: | WEIDMÜLLER |
| Mounting hole diameter: | 177x177mm |
| Noise level: | 40dBA |
| Operating temperature: | -40...55°C |
| Power consumption: | 19W |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.