Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø418x134mm; 4890m3/h; 1430rpm; Ø: 420mm
EBM-PAPST
329,40 ₽
Номер продукта:
A4D420-AP02-02
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø418x134mm; 4890m3/h; 1430rpm; Ø: 420mm"
| Cable length: | 0.6m |
|---|---|
| Current rating: | 0.44A |
| Fan dimensions: | Ø418x134mm |
| Fan efficiency: | 4890m3/h |
| Fan motor: | M4D074-GA |
| Frequency: | 50Hz |
| Impeller diameter: | 420mm |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 4 |
| Operating temperature: | max. 65°C |
| Power consumption: | 160W |
| Rotational rate/speed: | 1430rpm |
| Supply voltage: | 230/400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.