Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø298x109mm; 3130m3/h; 72dBA; ball; IP44
EBM-PAPST
237,90 ₽
Номер продукта:
A2D300-AP02-02
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø298x109mm; 3130m3/h; 72dBA; ball; IP44"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.62A |
| Fan dimensions: | Ø298x109mm |
| Fan efficiency: | 3130m3/h |
| Fan motor: | M2D074-DF |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller diameter: | 300mm |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Leads: | leads x7 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 72dBA |
| Number of poles: | 2 |
| Operating temperature: | -25...55°C |
| Power consumption: | 210W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2580rpm |
| Supply voltage: | 230/400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.