Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø251x74mm; 1830m3/h; 69dBA; ball; IP44
EBM-PAPST
353,80 ₽
Номер продукта:
A2D250-AI02-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø251x74mm; 1830m3/h; 69dBA; ball; IP44"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.34A |
| Fan dimensions: | Ø251x74mm |
| Fan efficiency: | 1830m3/h |
| Fan motor: | M2D068-CF |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller diameter: | 250mm |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.45m |
| Leads: | leads x7 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 69dBA |
| Number of poles: | 2 |
| Operating temperature: | -25...65°C |
| Power consumption: | 100W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2500rpm |
| Supply voltage: | 230/400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.