Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø195x73mm; 830m3/h; 67dBA; ball; 2800rpm
EBM-PAPST
283,04 ₽
Номер продукта:
A2D200-AA02-02
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 230/400VAC; Ø195x73mm; 830m3/h; 67dBA; ball; 2800rpm"
| Air flow direction: | from motor to impeller |
|---|---|
| Cable length: | 0.45m |
| Colour: | black |
| Current rating: | 0.15A |
| Fan dimensions: | Ø195x73mm |
| Fan efficiency: | 830m3/h |
| Fan motor: | M2D068-CF |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 67dBA |
| Power consumption: | 53W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 230/400V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.