Fan: AC; axial; 200VAC; Ø209.5x74.5mm; ball; 2700rpm; Ø: 210mm; IP44
EBM-PAPST
341,05 ₽
Номер продукта:
A2D210-AB10-05
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 200VAC; Ø209.5x74.5mm; ball; 2700rpm; Ø: 210mm; IP44"
| Colour: | black |
|---|---|
| Current rating: | 0.33A |
| Fan dimensions: | Ø209.5x74.5mm |
| Fan motor: | M2D068-CC |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP44 |
| Impeller diameter: | 210mm |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | F |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 3-phase |
| Lead length: | 0.5m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 2 |
| Operating temperature: | -25...90°C |
| Power consumption: | 64W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2700rpm |
| Supply voltage: | 200V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 20AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.