Fan: AC; axial; 115VAC; 85m3/h; 46dBA; IP54; 170x150x62mm; RAL 7035
SCHNEIDER ELECTRIC
192,13 ₽
Номер продукта:
NSYCVF85M115PF
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 85m3/h; 46dBA; IP54; 170x150x62mm; RAL 7035"
| Body dimensions: | 170x150x62mm |
|---|---|
| Colour: | RAL 7035 |
| Fan efficiency: | 85m3/h |
| IP rating: | IP54 |
| Kind of fan: | axial |
| Manufacturer: | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Mounting hole diameter: | 125x125mm |
| Noise level: | 46dBA |
| Operating temperature: | -20...60°C |
| Power consumption: | 15W |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.