Fan: AC; axial; 115VAC; 332x189x291mm; 703m3/h; 62dBA; ball; IP54
STEGO
247,66 ₽
Номер продукта:
01884.9-00
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 332x189x291mm; 703m3/h; 62dBA; ball; IP54"
| Current rating: | 0.8A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 332x189x291mm |
| Fan efficiency: | 703m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | clamps 3x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPO 018 |
| Mounting hole diameter: | 291x291mm |
| Noise level: | 62dBA |
| Operating temperature: | -25...35°C |
| Power consumption: | 90W |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.