Fan: AC; axial; 115VAC; 215x142x176mm; 204m3/h; 58dBA; ball; IP54
STEGO
176,42 ₽
Номер продукта:
01872.9-30
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 215x142x176mm; 204m3/h; 58dBA; ball; IP54"
| Current rating: | 0.47A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 215x142x176mm |
| Fan efficiency: | 204m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | clamps 3x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPI 018 |
| Mounting hole diameter: | 176x176mm |
| Noise level: | 58dBA |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Power consumption: | 38W |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.