Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x55mm; ball; 2700rpm; IP20; 20AWG
EBM-PAPST
122,99 ₽
Номер продукта:
W2S130-BM15-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x55mm; ball; 2700rpm; IP20; 20AWG"
| Current rating: | 0.63A |
|---|---|
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 172x150x55mm |
| Fan motor: | M2S052-CA |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP20 |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 0.33m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...50°C |
| Power consumption: | 47W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2700rpm |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 20AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.