Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x38mm; ball; 2800rpm; IP22
EBM-PAPST
115,14 ₽
Номер продукта:
W2E142-BB05-01
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x38mm; ball; 2800rpm; IP22"
| Current rating: | 0.24A |
|---|---|
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 172x150x38mm |
| Fan motor: | M2E052-BA |
| Frequency: | 50Hz |
| IP rating: | IP22 |
| Impeller material: | metal |
| Insulation class: | B |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Leads: | screw terminals |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Operating temperature: | -25...55°C |
| Power consumption: | 27W |
| Protection class: | I |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.