Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x38mm; 282.2m3/h; 50dBA; ball
FULLTECH
39,19 ₽
Номер продукта:
UF15A11-H
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 172x150x38mm; 282.2m3/h; 50dBA; ball"
| Current rating: | 0.5A |
|---|---|
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 172x150x38mm |
| Fan efficiency: | 282.2m3/h |
| Frequency: | 50...60Hz |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | screw terminals |
| Manufacturer: | FULLTECH |
| Min. insulation resistance: | 0.1GΩ |
| Noise level: | 50dBA |
| Operating temperature: | -40...70°C |
| Power consumption: | 36W |
| Rotational rate/speed: | 2750rpm |
| Static pressure: | 11mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.