Fan: AC; axial; 115VAC; 171x151x51mm; 345.1m3/h(±10%); 51dBA; ball
SUNON
55,51 ₽
Номер продукта:
A1175HBL-TC
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 171x151x51mm; 345.1m3/h(±10%); 51dBA; ball"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.22A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 171x151x51mm |
| Fan efficiency: | 345.1m3/h (±10%) |
| Fan motor: | Alveolate with starting capacitor |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.28m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 51dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 25W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Static pressure: | 15.74mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 18AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.