Fan: AC; axial; 115VAC; 152x104x124mm; 117m3/h; 52dBA; ball; IP54
STEGO
87,95 ₽
Номер продукта:
01881.9-00
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 152x104x124mm; 117m3/h; 52dBA; ball; IP54"
| Current rating: | 0.23A |
|---|---|
| Fan dimensions: | 152x104x124mm |
| Fan efficiency: | 117m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 60Hz |
| IP rating: | IP54 |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | cables |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | FPO 018 |
| Mounting hole diameter: | 124x124mm |
| Noise level: | 52dBA |
| Operating temperature: | -40...70°C |
| Power consumption: | 18W |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.