Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 199m3/h(±10%); 50dBA; ball
SUNON
10,37 ₽
Номер продукта:
SP100A1123XBT
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 199m3/h(±10%); 50dBA; ball"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.24A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 199m3/h (±10%) |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 60Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.3mm |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 50dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 20W |
| Rotational rate/speed: | 3150rpm |
| Static pressure: | 9.9mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.