Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 144.41m3/h; 48dBA; slide
SUNON
10,63 ₽
Номер продукта:
SP101A1123HST
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 144.41m3/h; 48dBA; slide"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.21A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 144.41m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50...60Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | slide |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 48dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 20W |
| Rotational rate/speed: | 2550rpm |
| Static pressure: | 6.3mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.