Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 122m3/h; 37dBA; ball; 2150rpm
SUNON
16,23 ₽
Номер продукта:
SP103A1123LBT
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x38mm; 122m3/h; 37dBA; ball; 2150rpm"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.13A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 122m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 50Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Kind of motor: | 1-phase |
| Lead length: | 0.31m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 37dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 11W |
| Rotational rate/speed: | 2150rpm |
| Static pressure: | 2.29mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 24AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.