Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 132m3/h(±7%); 46dBA; ball
SUNON
15,74 ₽
Номер продукта:
SP101AT1122HBL
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 120x120x25mm; 132m3/h(±7%); 46dBA; ball"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.18A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 120x120x25mm |
| Fan efficiency: | 132m3/h (±7%) |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Frequency: | 60Hz |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x2 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 46dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 18W |
| Rotational rate/speed: | 2300rpm |
| Static pressure: | 4.06mm H2O |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 24AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.