Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x38mm; 180m3/h; 51dBA; ball; 3100rpm
EBM-PAPST
52,16 ₽
Номер продукта:
4606N
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115VAC; 119x119x38mm; 180m3/h; 51dBA; ball; 3100rpm"
| Enclosure material: | metal |
|---|---|
| Fan dimensions: | 119x119x38mm |
| Fan efficiency: | 180m3/h |
| Impeller material: | metal |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Leads: | connectors |
| Leads dimensions: | 2.8x0.5mm |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Noise level: | 51dBA |
| Operating voltage: | 115V AC |
| Power consumption: | 18W |
| Rotational rate/speed: | 3100rpm |
| Supply voltage: | 115V AC |
| Supply voltage frequency: | 50Hz |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.