Fan: AC; axial; 115/230VAC; Ø162x55mm; 345m3/h; ball; 2800rpm; IP20
EBM-PAPST
115,52 ₽
Номер продукта:
W2S130-AA03-90
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115/230VAC; Ø162x55mm; 345m3/h; ball; 2800rpm; IP20"
| Enclosure material: | aluminium |
|---|---|
| Fan dimensions: | Ø162x55mm |
| Fan efficiency: | 345m3/h |
| IP rating: | IP20 |
| Impeller diameter: | 130mm |
| Impeller material: | steel |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.55m |
| Leads: | leads x6 |
| Manufacturer: | EBM-PAPST |
| Number of poles: | 2 |
| Power consumption: | 45W |
| Rotational rate/speed: | 2800rpm |
| Supply voltage: | 115/230V AC |
| Type of fan: | AC |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.