Fan: AC; axial; 115/230VAC; 120x120x38mm; 195m3/h(±10%); 49dBA
SUNON
14,52 ₽
Номер продукта:
SF1212AD
Информация о продукте "Fan: AC; axial; 115/230VAC; 120x120x38mm; 195m3/h(±10%); 49dBA"
| Current and power consumption tolerance: | ±15% |
|---|---|
| Current rating: | 0.24A |
| Enclosure material: | aluminium |
| Fan dimensions: | 120x120x38mm |
| Fan efficiency: | 195m3/h (±10%) |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Impeller material: | thermoplastic |
| Kind of Bearing: | ball |
| Kind of fan: | axial |
| Lead length: | 0.3m |
| Leads: | leads x4 |
| Manufacturer: | SUNON |
| Min. insulation resistance: | 500MΩ |
| Noise level: | 49dBA |
| Operating temperature: | -10...70°C |
| Power consumption: | 19W |
| Rotational rate/speed: | 3100rpm |
| Static pressure: | 9.65mm H2O |
| Supply voltage: | 115/230V AC |
| Type of fan: | AC |
| Wire size: | 24AWG |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.