Electronic hygrotherm; Temp: -25÷70°C; 24÷230VDC; 24÷230VAC; IP20
COBI ELECTRONIC
89,01 ₽
Номер продукта:
CV-RC
Информация о продукте "Electronic hygrotherm; Temp: -25÷70°C; 24÷230VDC; 24÷230VAC; IP20"
| Humidity measuring range: | 40...90% RH |
|---|---|
| IP rating: | IP20 |
| Kind of output: | NO x2 |
| Leads: | screw terminals |
| Manufacturer: | COBI ELECTRONIC |
| Mounting: | for DIN rail mounting |
| Operating temperature: | -25...70°C |
| Supply voltage: | 24...230V AC, 24...230V DC |
| Temperature measuring range: | 0...50°C |
| Type of device: | electronic hygrotherm |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.