Drainage device; plastic; for enclosures,for control cabinets
STEGO
13,04 ₽
Номер продукта:
08410.0-00
Информация о продукте "Drainage device; plastic; for enclosures,for control cabinets"
| Application: | for control cabinets, for enclosures |
|---|---|
| Depth: | 17.5mm |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Gasket material: | sealing gasket NBR |
| IP rating: | IP67 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Material: | plastic |
| Mounting: | thread M50 x 1,5 with nut (size 60mm) |
| Operating temperature: | -45...70°C |
| Type of cabinets accessory: | drainage device |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.