Blower; heating,semiconductor,with fan; CS 032 Basic; 1kW; IP20
STEGO
200,70 ₽
Номер продукта:
03232.9-00
Информация о продукте "Blower; heating,semiconductor,with fan; CS 032 Basic; 1kW; IP20"
| Body dimensions: | 120x96x66mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 65m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Heating capacity: | 1kW |
| IP rating: | IP20 |
| Inrush current max: | 18A |
| Leads: | clamps 2x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | CS 032 Basic |
| Material: | plastic |
| Max surface temperature of the device: | 80°C |
| Mounting: | for DIN rail mounting, screw type |
| Operating temperature: | -45...70°C |
| Operating voltage: | 100...120V |
| Protection: | overheating OTP |
| Protection class: | II |
| Storage time: | 50000h |
| Type of device: | blower |
| Version: | heating, semiconductor, with fan |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.