Blower; heating,semiconductor,with fan; CS 028; 150W; Uoper: 120V
STEGO
96,42 ₽
Номер продукта:
02800.9-01
Информация о продукте "Blower; heating,semiconductor,with fan; CS 028; 150W; Uoper: 120V"
| Body dimensions: | 65x114x87mm |
|---|---|
| Fan efficiency: | 13.8m3/h |
| Flammability rating: | UL94V-0 |
| Heating capacity: | 150W |
| IP rating: | IP20 |
| Inrush current max: | 6A |
| Leads: | clamps 2x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | CS 028 |
| Material: | plastic |
| Mounting: | screw type |
| Operating temperature: | -45...70°C |
| Operating voltage: | 120V |
| Protection class: | II |
| Rated voltage: | 120V |
| Storage time: | 40000h |
| Type of device: | blower |
| Version: | heating, semiconductor, with fan |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.