Blower; heating,semiconductor; CS 028; 150W; 230VAC; IP20
STEGO
95,12 ₽
Номер продукта:
02800.0-00
Информация о продукте "Blower; heating,semiconductor; CS 028; 150W; 230VAC; IP20"
| Heating capacity: | 150W |
|---|---|
| IP rating: | IP20 |
| Inrush current max: | 12A |
| Leads: | clamps 2x2.5mm2 |
| Manufacturer: | STEGO |
| Manufacturer series: | CS 028 |
| Mounting: | for DIN rail mounting, on panel |
| Operating temperature: | -45...70°C |
| Protection: | time-delay |
| Protection class: | II |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | blower |
| Version: | heating, semiconductor |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.