Air conditioner; 230VAC; 310m3/h; 61dBA; P: 290W; Temp: 10÷55°C
RITTAL
2 151,85 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3302200
Информация о продукте "Air conditioner; 230VAC; 310m3/h; 61dBA; P: 290W; Temp: 10÷55°C"
| Body dimensions: | 280x550x140mm |
|---|---|
| Cooling power: | 360W |
| Fan efficiency: | 310m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP34, IP54 |
| Kind of air conditioner: | wall mounting |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 1.6A |
| Noise level: | 61dBA |
| Operating temperature: | 10...55°C |
| Power consumption: | 290W |
| Protection: | time-delay |
| Range of temperature control: | 30...55°C |
| Refrigerant: | R134A |
| Start-up current: | 3A |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.