Air conditioner; 230VAC; 280m3/h; 42dBA; P: 23W,27W; 1÷70°C; 110mA
RITTAL
901,84 ₽
Номер продукта:
RITTAL-3212230
Информация о продукте "Air conditioner; 230VAC; 280m3/h; 42dBA; P: 23W,27W; 1÷70°C; 110mA"
| Body dimensions: | 150x300x80mm |
|---|---|
| Cooling power: | 300W |
| Fan efficiency: | 280m3/h |
| Frequency: | 50/60Hz |
| IP rating: | IP55 |
| Kind of air conditioner: | wall mounting |
| Manufacturer: | RITTAL |
| Maximum current: | 110mA |
| Noise level: | 42dBA |
| Operating temperature: | 1...70°C |
| Power consumption: | 23W, 27W |
| Protection: | time-delay |
| Refrigerant: | water |
| Supply voltage: | 230V AC |
| Type of device: | air conditioner |
Войти
Отзывов не найдено. Делитесь своими мыслями с другими.